Firma Opon Service swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku. Naszym celem jest przede wszystkim uznanie i zadowolenie klientów w zakresie doboru odpowiednich opon i felg do każdego auta. Obecnie, dzięki Internetowi i serwisowi Allegro oferujemy Państwu nasze usługi na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdują się opony osobowe, dostawcze i terenowe wiodących producentów m.in. Goodyear, Dunlop, Fulda, Michelin, Kleber, Matador, Dębica. Posiadamy również szeroką gamę rozmiarów opon używanych, sprowadzanych bezpośrednio z Niemiec.
W swojej ofercie posiadamy również szeroką gamę felg aluminiowych firm BORBET, ALCAR, RONAL.

Regulamin zakupów opon w Opon Service

  • 1. Sprzedawane przez nas opony są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta. Pochodzą z bieżącej produkcji, chyba, że zaznaczono inaczej.
  • 2. Wszystkie opony i felgi zostały sprawdzone ciśnieniowo oraz na wyważarce przez pracownika firmy OPON SERVICE.
  • 3. Gwarancja obejmuje uszkodzenia bocznych struktur opony (tzw.guli) oraz pęknięcia kortu opony (skrzywienie opony powodujące bicie na wyważarce) oraz skrzywienie felgi- są to wady, które upoważniają do zwrotu przedmiotu przy czym ryzyko ich wystąpienia jest znacznie ograniczone przez postępowanie opisane w pkt 2 regulaminu.
  • 4. Gwarancja nie obejmuje dźwięków wywoływanych przez opony (każda konfiguracja wzoru bieżnika opony z różnymi modelami pojazdów daje inne wrażenia akustyczne) oraz ewentualnych przeoczonych przebić w korcie opony.
  • 5. Gwarancja wygasa w chwili zamontowania przedmiotu i nie stwierdzenia uszkodzeń wymienionych w pkt.3. Towar, który zostanie użyty (zamontowany na pojazd i wprawiony w ruch) nie podlega zwrotowi.
  • 6. Zwrot towaru wiąże się z wypłatą całej należnej kwoty jaką klient uiścił na rzecz firmy OPON SERVICE.

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZIŚ >

zobacz cennik >